Komşu Yemeği nedir?

Komşu Yemeği komşuların pişirdiği nefis yemekleri bulabileceğin ve senin de kendi yemeklerini sunabileceğin bir platformdur. 

Komşu Yemeği ev yemekleri sağlayan bir catering firması mıdır?

Hayır. Komşu Yemeği, yemek yapmaktan keyif alanlarla evde pişmiş yemek isteyenleri bir araya getiren bir platformdur. Komşu Yemeği catering veya benzeri bir hizmet sunmaz bu sebeple yemeklerin hazırlanmasından ve teslimatından sorumlu değildir. Komşu Yemeği, kullanıcılar tarafından sunulan yemeklerin hazırlanma ve sonrasında teslimat süreçlerine dahil değildir sadece kullanıcıları bir araya getirir, site üzerinden haberleşmelerine ve güvenli ödeme sistemini kullanmalarına imkan sağlar.   

“Pişiren Komşu” “Yiyen Komşu” ne demek?

Pişiren Komşular bu platformda yemeklerini sergileyen ve sunan komşulardır. Sitede Pişiren Komşu olabilmek için komşunun “Pişiren Komşu” profilini eksiksiz bir şekilde doldurması ve en az bir yemeğinin de Komşu Yemeği moderasyonu tarafından onaylanmış olması gerekir. Yiyen Komşular ise evde pişmiş lezzetleri arayan ve bu yemeklere Komşu Yemeği platformu ile ulaşan komşu grubudur. Bir Pişiren Komşu aynı zamanda diğer Pişiren Komşulara yemek siparişi verebilir fakat Yiyen Komşuların kendi yemeklerini diğerlerine sunabilmeleri için onaylanmış bir Pişiren Komşu hesabına sahip olmaları gereklidir. 

“Şimdi Pişenler” ve “En Çok Pişenler” ne demek?

Şimdi Pişenler sitede aynı gün teslim alınabilecek günlük yemeklerdir. Bu yemekler her gün saat 09-13 saatleri arasında sipariş edilebilir ve 13-20 arası da teslim alınabilir. En Çok Pişenler ise sitede sipariş edilmesinin üzerinden en az 24 saat geçtikten sonra teslim alınabilecek yemeklerdir. 

Komşu Yemeği nasıl ayakta duruyor?

Komşu Yemeği site üzerinden gerçekleşen her sipariş için “Komşu Yemeği Hizmet Bedeli” alır. Bu sayede sitenin işletim, güvenli ödeme ve müşteri desteği hizmeti giderlerini karşılar. 

Komşu Yemeği’nin bir mobil uygulaması var mı?

Maalesef henüz bir mobil uygulamamız yok fakat mümkün olan en yakın zamanda bunu hedefliyoruz. 

Komşu Yemeği’ne sosyal medya üzerinden ulaşabilir miyim?

Garanti Bize  Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımız üzerinden ulaşabilirisin.